V175LC20CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V175LC20CP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V175LC20CP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V175LC20CP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V175LC20CP
Tau Wae V175LC20CP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 107080 pcs Pepa Raraunga V175LC20CP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 270V Varistor Voltage (Min) 243V
Varistor Voltage (Max) 297V Raupapa C-III
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 175V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 220J
Whakaahuatanga Taipitopito 270V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 7000pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V175LC5CPX1347
V175LC5CPX1347
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 187179 pcs
Tikiake: V175LC5CPX1347.pdf
RFQ
V175LC20CPX2855
V175LC20CPX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 120037 pcs
Tikiake: V175LC20CPX2855.pdf
RFQ
V175LC20C
V175LC20C
Tikiake: V175LC20C.pdf
V175LC2P
V175LC2P
Whakaahuatanga: VARISTOR 270V 1.2KA DISC 7MM
Tikiake:
V175LC20CPX425
V175LC20CPX425
Whakaahuatanga: VARISTOR 266V 10KA DISC 20MM
Tikiake: V175LC20CPX425.pdf
V175LC10CP
V175LC10CP
Whakaahuatanga: VARISTOR 270V 6.5KA DISC 14MM
Tikiake: V175LC10CP.pdf
V175LC2PX2855
V175LC2PX2855
Tikiake:
V175LC20CPX10
V175LC20CPX10