V175LA20AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V175LA20AP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V175LA20AP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V175LA20AP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V175LA20AP
Tau Wae V175LA20AP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 136097 pcs Pepa Raraunga V175LA20AP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 270V Varistor Voltage (Min) 243V
Varistor Voltage (Max) 297V Raupapa LA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa F3761
V175LA20AP-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 225V
Maximum AC Volts 175V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 90J
Whakaahuatanga Taipitopito 270V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 1400pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V175LA10CP
V175LA10CP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 270V 6.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 169035 pcs
Tikiake: V175LA10CP.pdf
RFQ
V175LA20A
V175LA20A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 5111 pcs
Tikiake: V175LA20A.pdf
RFQ
V175LA20CPX10
V175LA20CPX10
Whakaahuatanga: VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM
Tikiake:
V175LA20APX1347
V175LA20APX1347
Tikiake: V175LA20APX1347.pdf
V175LA2
V175LA2
Whakaahuatanga: VARISTOR 270V 1.2KA DISC 7MM
Tikiake: V175LA2.pdf
V175LA10C
V175LA10C
Tikiake: V175LA10C.pdf
V175LA10CPX1347
V175LA10CPX1347
Tikiake:
V175LA20APX2855
V175LA20APX2855
V175LA20APX10
V175LA20APX10