V175LA10CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V175LA10CP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V175LA10CP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 270V 6.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V175LA10CP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V175LA10CP
Tau Wae V175LA10CP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 270V 6.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 169035 pcs Pepa Raraunga V175LA10CP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 270V Varistor Voltage (Min) 243V
Varistor Voltage (Max) 297V Raupapa C-III
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa F5372
V175LA10CP-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum AC Volts 175V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 110J Whakaahuatanga Taipitopito 270V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 6.5kA Capacitance @ Frequency 5000pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V175LA20AP
V175LA20AP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 136097 pcs
Tikiake: V175LA20AP.pdf
RFQ
V175LA10CPX1347
V175LA10CPX1347
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 270V 6.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 121914 pcs
Tikiake:
RFQ
V172CA60
V172CA60
Whakaahuatanga: VARISTOR 2700V 70KA DISC 60MM
Tikiake: V172CA60.pdf
V175LA2
V175LA2
Whakaahuatanga: VARISTOR 270V 1.2KA DISC 7MM
Tikiake: V175LA2.pdf
V175LA10CPX2855
V175LA10CPX2855