V150CH8T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150CH8T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V150CH8T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 150V 250A 2SMD
Ngā Rauemi: V150CH8T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150CH8T
Tau Wae V150CH8T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 150V 250A 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 125014 pcs Pepa Raraunga V150CH8T.pdf
Varistor Voltage (Typ) 150V Varistor Voltage (Min) 135V
Varistor Voltage (Max) 165V Raupapa CH
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa F3458TR
V150CH8T-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 127V
Maximum AC Volts 95V Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 3.0J
Whakaahuatanga Taipitopito 150V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, No Lead I teie nei - Te tere 250A
Capacitance @ Frequency 250pF @ 1MHz