V150CH8S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150CH8S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V150CH8S
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 150V 250A 2SMD
Ngā Rauemi: V150CH8S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150CH8S
Tau Wae V150CH8S Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 150V 250A 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85226 pcs Pepa Raraunga V150CH8S.pdf
Varistor Voltage (Typ) 150V Varistor Voltage (Min) 135V
Varistor Voltage (Max) 165V Raupapa CH
Packaging Bulk Paa / Case 2-SMD, No Lead
Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount, MLCV Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 127V Maximum AC Volts 95V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 3.0J Whakaahuatanga Taipitopito 150V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, No Lead
I teie nei - Te tere 250A Capacitance @ Frequency 250pF @ 1MHz