V14H385P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V14H385P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V14H385P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 620V 6.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V14H385P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V14H385P
Tau Wae V14H385P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 620V 6.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 131384 pcs Pepa Raraunga V14H385P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 620V Varistor Voltage (Min) 558V
Varistor Voltage (Max) 682V Raupapa HMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa F7766 Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 505V
Maximum AC Volts 385V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 175J
Whakaahuatanga Taipitopito 620V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 360pF @ 1MHz
Ngā Hua e hāngai ana
V14H385PL2T
V14H385PL2T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 129110 pcs
Tikiake: V14H385PL2T.pdf
RFQ
V14H385PL1A
V14H385PL1A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 133945 pcs
Tikiake: V14H385PL1A.pdf
RFQ
V14H35PL2B
V14H35PL2B
Tikiake: V14H35PL2B.pdf
V14H385PL2B
V14H385PL2B
Tikiake: V14H385PL2B.pdf
V14H385PL3T
V14H385PL3T