V14H35PL2T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V14H35PL2T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
Ngā Rauemi: V14H35PL2T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V14H35PL2T
Tau Wae V14H35PL2T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 137881 pcs Pepa Raraunga V14H35PL2T.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakaahuatanga Taipitopito Varistor Circuit
Ngā Hua e hāngai ana
V14H385P
V14H385P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 620V 6.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 131384 pcs
Tikiake: V14H385P.pdf
RFQ
V14H35P
V14H35P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 56V 3KA DISC 14MM