V14E320PL2T7
Hua Hua
Tau Wae: V14E320PL2T7
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 6KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V14E320PL2T7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V14E320PL2T7
Tau Wae V14E320PL2T7 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 6KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 228298 pcs Pepa Raraunga V14E320PL2T7.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 459V
Varistor Voltage (Max) 561V Raupapa UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 420V Maximum AC Volts 320V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 136J Whakaahuatanga Taipitopito 510V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 6kA Capacitance @ Frequency 380pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V14E320PL2A
V14E320PL2A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 6KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 235958 pcs
Tikiake: V14E320PL2A.pdf
RFQ
V14E320PL2T
V14E320PL2T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 204944 pcs
Tikiake: V14E320PL2T.pdf
RFQ
V14E385
V14E385
Whakaahuatanga: VARISTOR 620V 6KA DISC 14MM
Tikiake: V14E385.pdf
V14E320P
V14E320P