V14E320P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V14E320P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V14E320P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 6KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V14E320P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V14E320P
Tau Wae V14E320P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 6KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 218512 pcs Pepa Raraunga V14E320P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 459V
Varistor Voltage (Max) 561V Raupapa UltraMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa F3758
V14E320P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 420V
Maximum AC Volts 320V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 136J
Whakaahuatanga Taipitopito 510V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 6kA
Capacitance @ Frequency 380pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V14E320PL1T
V14E320PL1T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 6KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 136094 pcs
Tikiake: V14E320PL1T.pdf
RFQ
V14E30P
V14E30P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 47V 4KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 260766 pcs
Tikiake: V14E30P.pdf
RFQ
V14E320AUTO2T
V14E320AUTO2T
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
Tikiake: V14E320AUTO2T.pdf
V14E320PL1A
V14E320PL1A
Tikiake: V14E320PL1A.pdf
V14E320PL2T7
V14E320PL2T7
Tikiake: V14E320PL2T7.pdf
V14E320PL2B
V14E320PL2B
Tikiake: V14E320PL2B.pdf
V14E320PL2A
V14E320PL2A
Tikiake: V14E320PL2A.pdf
V14E320PL2T
V14E320PL2T
Tikiake: V14E320PL2T.pdf
V14E320
V14E320