V14E150PL2T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V14E150PL2T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V14E150PL2T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V14E150PL2T
Tau Wae V14E150PL2T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 259676 pcs Pepa Raraunga V14E150PL2T.pdf
Varistor Voltage (Typ) 240V Varistor Voltage (Min) 216V
Varistor Voltage (Max) 264V Raupapa UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 200V Maximum AC Volts 150V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 60J Whakaahuatanga Taipitopito 240V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 6kA Capacitance @ Frequency 800pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V14E150PL1T1
V14E150PL1T1
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 210263 pcs
Tikiake: V14E150PL1T1.pdf
RFQ
V14E150PL2B7
V14E150PL2B7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 185272 pcs
Tikiake: V14E150PL2B7.pdf
RFQ
V14E150P
V14E150P