V14E150P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V14E150P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V14E150P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V14E150P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V14E150P
Tau Wae V14E150P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 226100 pcs Pepa Raraunga V14E150P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 240V Varistor Voltage (Min) 216V
Varistor Voltage (Max) 264V Raupapa UltraMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa F5358
V14E150P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 200V
Maximum AC Volts 150V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 60J
Whakaahuatanga Taipitopito 240V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 6kA
Capacitance @ Frequency 800pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V14E150L4B
V14E150L4B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 5564 pcs
Tikiake: V14E150L4B.pdf
RFQ
V14E150AUTO
V14E150AUTO
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 148463 pcs
Tikiake: V14E150AUTO.pdf
RFQ
V14E150
V14E150
Tikiake: V14E150.pdf
V14E150PL1T
V14E150PL1T
Tikiake: V14E150PL1T.pdf
V14E150PL1T1
V14E150PL1T1
Tikiake: V14E150PL1T1.pdf
V14E150PL2B
V14E150PL2B
Tikiake: V14E150PL2B.pdf
V14E150PL2B7
V14E150PL2B7
Tikiake: V14E150PL2B7.pdf
V14E150AUTO2T
V14E150AUTO2T
Tikiake: V14E150AUTO2T.pdf
V14E150PL2T
V14E150PL2T
Tikiake: V14E150PL2T.pdf
V14E150L2B
V14E150L2B
Tikiake: V14E150L2B.pdf
V14E150L1T
V14E150L1T
Tikiake: V14E150L1T.pdf
V14E150PL4B
V14E150PL4B
Tikiake: V14E150PL4B.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel