V140LT20CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V140LT20CP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V140LT20CP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 220V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V140LT20CP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V140LT20CP
Tau Wae V140LT20CP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 220V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 132198 pcs Pepa Raraunga V140LT20CP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 220V Varistor Voltage (Min) 198V
Varistor Voltage (Max) 242V Raupapa C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 140V Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 210J
Whakaahuatanga Taipitopito 220V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 120pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V140LT10APX2855
V140LT10APX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 220V 4.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 216522 pcs
Tikiake: V140LT10APX2855.pdf
RFQ
V140LT20APX10
V140LT20APX10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 220V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 143911 pcs
Tikiake: V140LT20APX10.pdf
RFQ
V140LT20CPX2855
V140LT20CPX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 220V 10KA DISC 20MM
Tikiake: V140LT20CPX2855.pdf
V140LT20AP
V140LT20AP
Tikiake: V140LT20AP.pdf
V140LT20CPX10
V140LT20CPX10
Tikiake: V140LT20CPX10.pdf
V140LT2PX2855
V140LT2PX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM
Tikiake: V140LT2PX2855.pdf
V140LT5
V140LT5
Whakaahuatanga: VARISTOR 220V 2.5KA DISC 10MM
Tikiake: V140LT5.pdf
V140LT20CPX340
V140LT20CPX340
Whakaahuatanga: VARISTOR 214V 10KA DISC 20MM