V140LT20AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V140LT20AP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 220V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V140LT20AP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V140LT20AP
Tau Wae V140LT20AP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 220V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 135098 pcs Pepa Raraunga V140LT20AP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 220V Varistor Voltage (Min) 198V
Varistor Voltage (Max) 242V Raupapa LT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 180V Maximum AC Volts 140V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 75J Whakaahuatanga Taipitopito 220V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 6.5kA Capacitance @ Frequency 1750pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V140LT20CP
V140LT20CP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 220V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 132198 pcs
Tikiake: V140LT20CP.pdf
RFQ
V140LT20APX10
V140LT20APX10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 220V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 143911 pcs
Tikiake: V140LT20APX10.pdf
RFQ
V140LT20CPX2855
V140LT20CPX2855
Tikiake: V140LT20CPX2855.pdf
V140LT20APX2855
V140LT20APX2855