V10H230PL2T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V10H230PL2T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
Ngā Rauemi: V10H230PL2T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10H230PL2T
Tau Wae V10H230PL2T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 200519 pcs Pepa Raraunga V10H230PL2T.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakaahuatanga Taipitopito Varistor Circuit
Ngā Hua e hāngai ana
V10H23P
V10H23P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 36V 1.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 184356 pcs
Tikiake: V10H23P.pdf
RFQ
V10H230P
V10H230P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM