V10H230P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10H230P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V10H230P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V10H230P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10H230P
Tau Wae V10H230P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 214463 pcs Pepa Raraunga V10H230P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 360V Varistor Voltage (Min) 324V
Varistor Voltage (Max) 595V Raupapa HMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Ētahi Ingoa F7707 Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 300V
Maximum AC Volts 230V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 60J
Whakaahuatanga Taipitopito 360V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 3.5kA
Capacitance @ Frequency 250pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V10H230PL2T
V10H230PL2T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 200519 pcs
Tikiake: V10H230PL2T.pdf
RFQ
V10H20PL1A
V10H20PL1A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 151033 pcs
Tikiake: V10H20PL1A.pdf
RFQ
V10H230PL2B
V10H230PL2B
Tikiake: V10H230PL2B.pdf
V10H230PL1A
V10H230PL1A
Tikiake: V10H230PL1A.pdf
V10H230PL3T
V10H230PL3T
Tikiake: V10H230PL3T.pdf
V10H23P
V10H23P
Whakaahuatanga: VARISTOR 36V 1.5KA DISC 10MM
Tikiake: V10H23P.pdf
V10H230PL1T
V10H230PL1T