V10E460PL1T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10E460PL1T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V10E460PL1T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 750V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V10E460PL1T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10E460PL1T
Tau Wae V10E460PL1T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 750V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 275198 pcs Pepa Raraunga V10E460PL1T.pdf
Varistor Voltage (Typ) 750V Varistor Voltage (Min) 675V
Varistor Voltage (Max) 825V Raupapa UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 615V Maximum AC Volts 460V
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 90J Whakaahuatanga Taipitopito 750V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
I teie nei - Te tere 3.5kA Capacitance @ Frequency 120pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V10E460
V10E460
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 750V 3.5KA DISC 10MM