V10E460P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10E460P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V10E460P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 750V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V10E460P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10E460P
Tau Wae V10E460P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 750V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 309906 pcs Pepa Raraunga V10E460P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 750V Varistor Voltage (Min) 675V
Varistor Voltage (Max) 825V Raupapa UltraMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Ētahi Ingoa F10940
V10E460P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 615V
Maximum AC Volts 460V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 90J
Whakaahuatanga Taipitopito 750V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 3.5kA
Capacitance @ Frequency 120pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V10E50P
V10E50P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 82V 3.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 370848 pcs
Tikiake: V10E50P.pdf
RFQ
V10E460AUTO
V10E460AUTO
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 198594 pcs
Tikiake: V10E460AUTO.pdf
RFQ
V10E460PL1T
V10E460PL1T
Whakaahuatanga: VARISTOR 750V 3.5KA DISC 10MM
Tikiake: V10E460PL1T.pdf
V10E510AUTO
V10E510AUTO
Tikiake: V10E510AUTO.pdf
V10E460
V10E460