V10E385PL2T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V10E385PL2T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
Ngā Rauemi: V10E385PL2T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10E385PL2T
Tau Wae V10E385PL2T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 320781 pcs Pepa Raraunga V10E385PL2T.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakaahuatanga Taipitopito Varistor Circuit
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V10E385AUTO
V10E385AUTO
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 239734 pcs
Tikiake: V10E385AUTO.pdf
RFQ
V10E385P
V10E385P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 620V 3.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 297527 pcs
Tikiake: V10E385P.pdf
RFQ
V10E420P
V10E420P
Whakaahuatanga: VARISTOR 680V 3.5KA DISC 10MM
Tikiake: V10E420P.pdf
V10E420
V10E420
Tikiake: V10E420.pdf
V10E385
V10E385