V10E385P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10E385P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V10E385P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 620V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V10E385P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10E385P
Tau Wae V10E385P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 620V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 297527 pcs Pepa Raraunga V10E385P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 620V Varistor Voltage (Min) 558V
Varistor Voltage (Max) 682V Raupapa UltraMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 505V Maximum AC Volts 385V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 75J Whakaahuatanga Taipitopito 620V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
I teie nei - Te tere 3.5kA Capacitance @ Frequency 160pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V10E420
V10E420
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 680V 3.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 4522 pcs
Tikiake: V10E420.pdf
RFQ
V10E385PL2T
V10E385PL2T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 320781 pcs
Tikiake: V10E385PL2T.pdf
RFQ
V10E385AUTO
V10E385AUTO
Tikiake: V10E385AUTO.pdf
V10E385AUTO2T
V10E385AUTO2T
Tikiake: V10E385AUTO2T.pdf
V10E385
V10E385
Whakaahuatanga: VARISTOR 620V 3.5KA DISC 10MM
Tikiake: V10E385.pdf
V10E35AUTO
V10E35AUTO
Tikiake: V10E35AUTO.pdf
V10E420AUTO
V10E420AUTO
Tikiake: V10E420AUTO.pdf
V10E385PL2A
V10E385PL2A