V07P460L2T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V07P460L2T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 750V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: V07P460L2T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V07P460L2T
Tau Wae V07P460L2T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 750V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5883 pcs Pepa Raraunga V07P460L2T.pdf
Varistor Voltage (Typ) 750V Varistor Voltage (Min) 675V
Varistor Voltage (Max) 825V Raupapa UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 7mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 615V Maximum AC Volts 460V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 48J
Whakaahuatanga Taipitopito 750V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm I teie nei - Te tere 1.75kA
Capacitance @ Frequency 45pF @ 1MHz