V07P420PL1T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V07P420PL1T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 680V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: V07P420PL1T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V07P420PL1T
Tau Wae V07P420PL1T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 680V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 229203 pcs Pepa Raraunga V07P420PL1T.pdf
Varistor Voltage (Typ) 680V Varistor Voltage (Min) 612V
Varistor Voltage (Max) 748V Raupapa UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 7mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 560V Maximum AC Volts 420V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 40J Whakaahuatanga Taipitopito 680V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 1.75kA Capacitance @ Frequency 55pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V07P420PL2T
V07P420PL2T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 680V 1.75KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 243478 pcs
Tikiake: V07P420PL2T.pdf
RFQ
V07P420PL2T5X2855
V07P420PL2T5X2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 192221 pcs
Tikiake: V07P420PL2T5X2855.pdf
RFQ
V07P420P
V07P420P