V07P14AUTOL1T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07P14AUTOL1T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V07P14AUTOL1T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 22V 800A RADIAL DISC
Ngā Rauemi: 1.V07P14AUTOL1T.pdf2.V07P14AUTOL1T.pdf3.V07P14AUTOL1T.pdf4.V07P14AUTOL1T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V07P14AUTOL1T
Tau Wae V07P14AUTOL1T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 22V 800A RADIAL DISC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Varistor Voltage (Typ) 22V Varistor Voltage (Min) 19.8V
Varistor Voltage (Max) 24.2V Raupapa Automotive, AEC-Q200, AUMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 7mm
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 16V Maximum AC Volts 14V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 2.2J Whakaahuatanga Taipitopito 22V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 800A Capacitance @ Frequency 2450pF @ 1MHz