V07P14AUTO
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07P14AUTO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V07P14AUTO
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 22V 800A DISC 7MM
Ngā Rauemi: 1.V07P14AUTO.pdf2.V07P14AUTO.pdf3.V07P14AUTO.pdf4.V07P14AUTO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V07P14AUTO
Tau Wae V07P14AUTO Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 22V 800A DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Varistor Voltage (Typ) 22V Varistor Voltage (Min) 19.8V
Varistor Voltage (Max) 24.2V Raupapa Automotive, AEC-Q200, AUMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa F6412 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 16V
Maximum AC Volts 14V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 2.2J
Whakaahuatanga Taipitopito 22V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm I teie nei - Te tere 800A
Capacitance @ Frequency 2450pF @ 1MHz