V07E275PL2B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E275PL2B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V07E275PL2B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 430V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: V07E275PL2B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V07E275PL2B
Tau Wae V07E275PL2B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 430V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 327192 pcs Pepa Raraunga V07E275PL2B.pdf
Varistor Voltage (Typ) 430V Varistor Voltage (Min) 387V
Varistor Voltage (Max) 473V Raupapa UltraMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 350V Maximum AC Volts 275V
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 28J Whakaahuatanga Taipitopito 430V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 1.75kA Capacitance @ Frequency 80pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V07E300L2T
V07E300L2T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 470V 1.75KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 5159 pcs
Tikiake: V07E300L2T.pdf
RFQ
V07E275
V07E275
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 1.75KA DISC 7MM