V07E275P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E275P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V07E275P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 430V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: V07E275P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V07E275P
Tau Wae V07E275P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 430V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 430620 pcs Pepa Raraunga V07E275P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 430V Varistor Voltage (Min) 387V
Varistor Voltage (Max) 473V Raupapa UltraMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa F1930
V07E275P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 350V
Maximum AC Volts 275V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 28J
Whakaahuatanga Taipitopito 430V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm I teie nei - Te tere 1.75kA
Capacitance @ Frequency 80pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V07E275L4B5
V07E275L4B5
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 1.75KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 4587 pcs
Tikiake: V07E275L4B5.pdf
RFQ
V07E275PL4
V07E275PL4
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 379070 pcs
Tikiake: V07E275PL4.pdf
RFQ
V07E275PL1T
V07E275PL1T
Tikiake: V07E275PL1T.pdf
V07E275PL4B5
V07E275PL4B5
Tikiake: V07E275PL4B5.pdf
V07E25PL2
V07E25PL2
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 7MM ROHS/LEAD FR
Tikiake: V07E25PL2.pdf
V07E275PL2T
V07E275PL2T