TVB200SC-L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVB200SC-L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVB200SC-L
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua THYRISTOR 200V 400A SMB
Ngā Rauemi: TVB200SC-L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVB200SC-L
Tau Wae TVB200SC-L Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga THYRISTOR 200V 400A SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4901 pcs Pepa Raraunga TVB200SC-L.pdf
Tuhinga o mua - I te State 5V Momotuhi - Tae Atu 200V
Tuhinga o mua - Breakover 320V Raupapa SiBar
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa 619342-000 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A I teie nei - Whakaorangia (Ih) 175mA
Te kaha 160pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TVB200SA
TVB200SA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: THYRISTOR 200V 150A DO-214
I roto i te taonga: 4494 pcs
Tikiake: TVB200SA.pdf
RFQ
TVB220NSC-L
TVB220NSC-L
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: THYRISTOR 220V 400A SMB
I roto i te taonga: 5244 pcs
Tikiake: TVB220NSC-L.pdf
RFQ
TVB200SC
TVB200SC
Whakaahuatanga: THYRISTOR 200V 400A DO-214