TVB200SA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVB200SA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVB200SA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua THYRISTOR 200V 150A DO-214
Ngā Rauemi: TVB200SA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVB200SA
Tau Wae TVB200SA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga THYRISTOR 200V 150A DO-214 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4494 pcs Pepa Raraunga TVB200SA.pdf
Tuhinga o mua - I te State 5V Momotuhi - Tae Atu 200V
Tuhinga o mua - Breakover 320V Raupapa SiBar
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa TVB200SATR Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A I teie nei - Whakaorangia (Ih) 175mA
Te kaha 50pF