TVB170SC-L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVB170SC-L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVB170SC-L
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua THYRISTOR 170V 400A SMB
Ngā Rauemi: TVB170SC-L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVB170SC-L
Tau Wae TVB170SC-L Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga THYRISTOR 170V 400A SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5275 pcs Pepa Raraunga TVB170SC-L.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 170V
Tuhinga o mua - Breakover 265V Raupapa SiBar
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa F01905-000 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA
Te kaha 125pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TVB180NSA-L
TVB180NSA-L
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: THYRISTOR 180V 150A SMB
I roto i te taonga: 4492 pcs
Tikiake: TVB180NSA-L.pdf
RFQ
TVB170SC
TVB170SC
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: THYRISTOR 170V 400A DO-214