TVB170SA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVB170SA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVB170SA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua THYRISTOR 170V 150A DO-214
Ngā Rauemi: TVB170SA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVB170SA
Tau Wae TVB170SA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga THYRISTOR 170V 150A DO-214 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5858 pcs Pepa Raraunga TVB170SA.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 170V
Tuhinga o mua - Breakover 265V Raupapa SiBar
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa TVB170SACT Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA
Te kaha 35pF