TVB035RSC-L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVB035RSC-L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVB035RSC-L
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua THYRISTOR 35V 400A SMB
Ngā Rauemi: TVB035RSC-L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVB035RSC-L
Tau Wae TVB035RSC-L Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga THYRISTOR 35V 400A SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4968 pcs Pepa Raraunga TVB035RSC-L.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 35V
Tuhinga o mua - Breakover 55V Raupapa SiBar
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA Te kaha 55pF