TVB065NSC-L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVB065NSC-L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVB065NSC-L
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua THYRISTOR 65V 400A SMB
Ngā Rauemi: TVB065NSC-L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVB065NSC-L
Tau Wae TVB065NSC-L Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga THYRISTOR 65V 400A SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5497 pcs Pepa Raraunga TVB065NSC-L.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 65V
Tuhinga o mua - Breakover 88V Raupapa SiBar
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa RF0954-000 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA
Te kaha 198pF