TPSMB150A-VR
Hua Hua
Tau Wae: TPSMB150A-VR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR
Ngā Rauemi: TPSMB150A-VR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPSMB150A-VR
Tau Wae TPSMB150A-VR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 178074 pcs Pepa Raraunga TPSMB150A-VR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 150V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 243V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 167V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ)
Raupapa Automotive, AEC-Q101, TPSMB-VR Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Paa / Case DO-214AA, SMB
Tae Mahi -65°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.5A