TPSMB14CA-VR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPSMB14CA-VR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR
Ngā Rauemi: TPSMB14CA-VR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPSMB14CA-VR
Tau Wae TPSMB14CA-VR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 311693 pcs Pepa Raraunga TPSMB14CA-VR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 14V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 23.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 15.6V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ) Raupapa Automotive, AEC-Q101, TPSMB-VR
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Paa / Case DO-214AA, SMB Tae Mahi -65°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.9A Capacitance @ Frequency -