TPSMB11A-VR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPSMB11A-VR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR
Ngā Rauemi: TPSMB11A-VR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPSMB11A-VR
Tau Wae TPSMB11A-VR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 343003 pcs Pepa Raraunga TPSMB11A-VR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 11V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 18.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 12.2V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ)
Raupapa Automotive, AEC-Q101, TPSMB-VR Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Paa / Case DO-214AA, SMB
Tae Mahi -65°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A
Capacitance @ Frequency - Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TPSMB11AHE3/52T
TPSMB11AHE3/52T
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: TVS DIODE 600W SMB DO214AA
I roto i te taonga: 3980 pcs
Tikiake: TPSMB11AHE3/52T.pdf
RFQ
TPSMB11CA-VR
TPSMB11CA-VR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR
I roto i te taonga: 342370 pcs
Tikiake: TPSMB11CA-VR.pdf
RFQ
TPSMB11A
TPSMB11A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE DO214AA
Tikiake: TPSMB11A.pdf
TPSMB11AHE3_A/I
TPSMB11AHE3_A/I
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 9.4V 15.6V DO214AA
Tikiake: TPSMB11AHE3_A/I.pdf
TPSMB10HE3/5BT
TPSMB10HE3/5BT
Whakaahuatanga: TVS DIODE 8.1V 15V DO214AA
Tikiake: TPSMB10HE3/5BT.pdf
TPSMB11AHE3_A/H
TPSMB11AHE3_A/H