TPSMB10CA-VR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPSMB10CA-VR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR
Ngā Rauemi: TPSMB10CA-VR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPSMB10CA-VR
Tau Wae TPSMB10CA-VR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 291213 pcs Pepa Raraunga TPSMB10CA-VR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 10V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 17V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 11.1V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ) Raupapa Automotive, AEC-Q101, TPSMB-VR
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Paa / Case DO-214AA, SMB Tae Mahi -65°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 35.3A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TPSMB11A-VR
TPSMB11A-VR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR
I roto i te taonga: 343003 pcs
Tikiake: TPSMB11A-VR.pdf
RFQ
TPSMB11AHE3/52T
TPSMB11AHE3/52T
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: TVS DIODE 600W SMB DO214AA
I roto i te taonga: 3980 pcs
Tikiake: TPSMB11AHE3/52T.pdf
RFQ
TPSMB10AHE3_A/I
TPSMB10AHE3_A/I
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 8.55V 14.5V DO214AA
Tikiake: TPSMB10AHE3_A/I.pdf
TPSMB11A
TPSMB11A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE DO214AA
Tikiake: TPSMB11A.pdf
TPSMB10CA
TPSMB10CA
Tikiake: TPSMB10CA.pdf
TPSMB10AHE3_A/H
TPSMB10AHE3_A/H