TMOV20RP300E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV20RP300E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMOV20RP300E
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 470V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: TMOV20RP300E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMOV20RP300E
Tau Wae TMOV20RP300E Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 470V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59431 pcs Pepa Raraunga TMOV20RP300E.pdf
Varistor Voltage (Typ) 470V Varistor Voltage (Min) 423V
Varistor Voltage (Max) 517V Raupapa TMOV®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa F4044
TMOV20R300EP
TMOV20R300EP-ND
TMOV20RP300E-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 385V
Maximum AC Volts 300V Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Thermally Protected
Energy 250J Whakaahuatanga Taipitopito 470V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 10kA Capacitance @ Frequency 800pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TMOV20RP300EL2T7
TMOV20RP300EL2T7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 470V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 59778 pcs
Tikiake: TMOV20RP300EL2T7.pdf
RFQ
TMOV20RP275EL3T7
TMOV20RP275EL3T7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 82601 pcs
Tikiake: TMOV20RP275EL3T7.pdf
RFQ
TMOV20RP275EL2T7
TMOV20RP275EL2T7