TMOV20RP275ML4B7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV20RP275ML4B7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMOV20RP275ML4B7
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: TMOV20RP275ML4B7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMOV20RP275ML4B7
Tau Wae TMOV20RP275ML4B7 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77702 pcs Pepa Raraunga TMOV20RP275ML4B7.pdf
Varistor Voltage (Typ) 430V Varistor Voltage (Min) 387V
Varistor Voltage (Max) 473V Raupapa iTMOV®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm 3-Lead
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 350V Maximum AC Volts 275V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Thermally Protected Energy 190J
Whakaahuatanga Taipitopito 430V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm 3-Lead I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 900pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TMOV20RP275M
TMOV20RP275M
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM