TMOV14RP300E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV14RP300E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMOV14RP300E
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: TMOV14RP300E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMOV14RP300E
Tau Wae TMOV14RP300E Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71068 pcs Pepa Raraunga TMOV14RP300E.pdf
Varistor Voltage (Typ) 470V Varistor Voltage (Min) 423V
Varistor Voltage (Max) 517V Raupapa TMOV®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa F4018
TMOV14R300EP
TMOV14R300EP-ND
TMOV14RP300E-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 385V
Maximum AC Volts 300V Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Thermally Protected
Energy 125J Whakaahuatanga Taipitopito 470V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 6kA Capacitance @ Frequency 400pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TMOV14RP275EL2T7
TMOV14RP275EL2T7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 6KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 85356 pcs
Tikiake: TMOV14RP275EL2T7.pdf
RFQ
TMOV14RP300EL2T7
TMOV14RP300EL2T7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM