TMOV14RP275M
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
TMOV14RP275M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMOV14RP275M
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 430V 6KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: TMOV14RP275M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMOV14RP275M
Tau Wae TMOV14RP275M Kaihanga Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga VARISTOR 430V 6KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72573 pcs Pepa Raraunga TMOV14RP275M.pdf
Varistor Voltage (Typ) 387V Varistor Voltage (Max) 430V
Raupapa iTMOV® RoHS Tūnga Bulk
Ko te poari Disc 14mm 3-Lead Whakatakotoranga 1
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Ports 350VDC
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 275VAC Maximum AC Volts 110J
Waehanga Kaihanga TMOV14RP275M Energy 6kA
Whakaahuatanga VARISTOR 430V 6KA DISC 14MM I teie nei - Te tere 473V
Capacitance @ Frequency 450pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TMOV14RP300EL2T7
TMOV14RP300EL2T7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 66473 pcs
Tikiake: TMOV14RP300EL2T7.pdf
RFQ
TMOV14RP275M
TMOV14RP275M
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 6KA DISC 14MM