TMOV14RP130ML2B7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMOV14RP130ML2B7
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua THERMALLY PROTECTED VARISTOR 14M
Ngā Rauemi: TMOV14RP130ML2B7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMOV14RP130ML2B7
Tau Wae TMOV14RP130ML2B7 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga THERMALLY PROTECTED VARISTOR 14M Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 55630 pcs Pepa Raraunga TMOV14RP130ML2B7.pdf
Varistor Voltage (Typ) 205V Varistor Voltage (Min) 184.5V
Varistor Voltage (Max) 225.5V Raupapa TMOV®
Paa / Case Disc 14mm 3-Lead Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Maximum DC Volts 170V Maximum AC Volts 130V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Ngā āhuatanga Thermally Protected
Energy 50J Whakaahuatanga Taipitopito 205V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm 3-Lead
I teie nei - Te tere 6kA Capacitance @ Frequency 1000pF @ 1MHz