TMOV14RP130E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV14RP130E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMOV14RP130E
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 205V 6KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: TMOV14RP130E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMOV14RP130E
Tau Wae TMOV14RP130E Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 205V 6KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72021 pcs Pepa Raraunga TMOV14RP130E.pdf
Varistor Voltage (Typ) 205V Varistor Voltage (Min) 184.5V
Varistor Voltage (Max) 225.5V Raupapa TMOV®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa F4002
TMOV14R130EP
TMOV14R130EP-ND
TMOV14RP130E-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 170V
Maximum AC Volts 130V Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Thermally Protected
Energy 50J Whakaahuatanga Taipitopito 205V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 6kA Capacitance @ Frequency 1000pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TMOV14RP140E
TMOV14RP140E
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 220V 6KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 80982 pcs
Tikiake: TMOV14RP140E.pdf
RFQ
TMOV14RP130EL2B7
TMOV14RP130EL2B7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 205V 6KA DISC 14MM