TMOV14R115E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV14R115E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMOV14R115E
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 180V 6KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: TMOV14R115E.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMOV14R115E
Tau Wae TMOV14R115E Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 180V 6KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4886 pcs Pepa Raraunga TMOV14R115E.pdf
Varistor Voltage (Typ) 180V Varistor Voltage (Min) 162V
Varistor Voltage (Max) 198V Raupapa TMOV®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 150V Maximum AC Volts 115V
Energy 35J Whakaahuatanga Taipitopito 180V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 6kA Capacitance @ Frequency 1100pF @ 1MHz