TMOV14R150EL2T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV14R150EL2T7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMOV14R150EL2T7
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: TMOV14R150EL2T7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMOV14R150EL2T7
Tau Wae TMOV14R150EL2T7 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5489 pcs Pepa Raraunga TMOV14R150EL2T7.pdf
Varistor Voltage (Typ) 240V Varistor Voltage (Min) 216V
Varistor Voltage (Max) 264V Raupapa TMOV®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 200V Maximum AC Volts 150V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Thermally Protected
Energy 60J Whakaahuatanga Taipitopito 240V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 6kA Capacitance @ Frequency 800pF @ 1MHz