TCF250-180
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TCF250-180 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCF250-180
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 180MA SMD
Ngā Rauemi: TCF250-180.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCF250-180
Tau Wae TCF250-180 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 180MA SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5629 pcs Pepa Raraunga TCF250-180.pdf
Momotuhi - Max 60V (250V Int) Momo Polymeric
Te wa ki te haere 3.4s Te matotoru (Max) 0.063" (1.60mm)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm) Raupapa PolySwitch®, TCF250
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 4.2 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 1.9 Ohms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Nonstandard SMD Ētahi Ingoa D42331-000
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 180mA Ih Surface Mount Nonstandard SMD I teie nei - Te haere (Te) 380mA
Anei - Max 3A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 180mA
Whakaaetanga UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TCF30
TCF30
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE RECT 30A 600VAC/300VDC BLAD
I roto i te taonga: 2540 pcs
Tikiake: TCF30.pdf
RFQ
TCF45
TCF45
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE RECT 45A 600VAC/300VDC BLAD
I roto i te taonga: 1350 pcs
Tikiake: TCF45.pdf
RFQ
TCF250-120T-B-0.5
TCF250-120T-B-0.5
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 60V 120MA SMD
Tikiake: TCF250-120T-B-0.5.pdf
TCF3
TCF3
Whakaahuatanga: FUSE RECT 3A 600VAC/300VDC BLADE
Tikiake: TCF3.pdf
TCF250-180T
TCF250-180T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 60V 180MA SMD
Tikiake: TCF250-180T.pdf
TCF250-145-RB-B-0.5
TCF250-145-RB-B-0.5
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 60V 145MA SMD
Tikiake: TCF250-145-RB-B-0.5.pdf
TCF250-120T-RA-B-0.5
TCF250-120T-RA-B-0.5
Tikiake: TCF250-120T-RA-B-0.5.pdf
TCF35
TCF35
Whakaahuatanga: FUSE RECT 35A 600VAC/300VDC BLAD
Tikiake: TCF35.pdf
TCF250-120T-RB-B-0.5
TCF250-120T-RB-B-0.5
Tikiake: TCF250-120T-RB-B-0.5.pdf
TCF40
TCF40
Whakaahuatanga: FUSE RECT 40A 600VAC/300VDC BLAD
Tikiake: TCF40.pdf