TCF250-145
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TCF250-145 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCF250-145
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 145MA SMD
Ngā Rauemi: 1.TCF250-145.pdf2.TCF250-145.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCF250-145
Tau Wae TCF250-145 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 145MA SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 266940 pcs Pepa Raraunga 1.TCF250-145.pdf2.TCF250-145.pdf
Momotuhi - Max 60V (250V Int) Momo Polymeric
Te wa ki te haere 2.5s Te matotoru (Max) 0.091" (2.30mm)
Rahi / Rahi 0.217" L x 0.217" W (5.50mm x 5.50mm) Raupapa PolySwitch®, TCF250
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 14 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 3 Ohms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Nonstandard SMD Ētahi Ingoa F78914-000
TCF250145
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 145mA Ih Surface Mount Nonstandard SMD
I teie nei - Te haere (Te) 290mA Anei - Max 3A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 145mA Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TCF250-120T-RB-B-0.5
TCF250-120T-RB-B-0.5
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 60V 120MA SMD
I roto i te taonga: 273429 pcs
Tikiake: TCF250-120T-RB-B-0.5.pdf
RFQ
TCF250-120T-RA-B-0.5
TCF250-120T-RA-B-0.5
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 246238 pcs
Tikiake: TCF250-120T-RA-B-0.5.pdf
RFQ
TCF30
TCF30
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE RECT 30A 600VAC/300VDC BLAD
Tikiake: TCF30.pdf
TCF250-180T
TCF250-180T
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 60V 180MA SMD
Tikiake: TCF250-180T.pdf
TCF3
TCF3
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE RECT 3A 600VAC/300VDC BLADE
Tikiake: TCF3.pdf
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 60V 90MA SMD
Tikiake: TCF250-100T-RA-B-0.5.pdf
TCF250-145T-B-0.5
TCF250-145T-B-0.5
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 60V 145MA SMD
Tikiake: TCF250-145T-B-0.5.pdf
TCF250-180
TCF250-180
Tikiake: TCF250-180.pdf
Tikiake: TCF250-120.pdf
TCF250-145-RB-B-0.5
TCF250-145-RB-B-0.5
Tikiake: TCF250-145-RB-B-0.5.pdf