T10C340BF
Hua Hua
Tau Wae: T10C340BF
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua THYRISTOR TVS 340V 250A 3PIN RDL
Ngā Rauemi: T10C340BF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T10C340BF
Tau Wae T10C340BF Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga THYRISTOR TVS 340V 250A 3PIN RDL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4261 pcs Pepa Raraunga T10C340BF.pdf
Momotuhi - Tae Atu 340V Tuhinga o mua - Breakover -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 250A
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A I teie nei - Whakaorangia (Ih) 120mA
Te kaha -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T10C340B
T10C340B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: THYRISTOR TVS 340V 250A 3PIN RDL