T10C340B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T10C340B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua THYRISTOR TVS 340V 250A 3PIN RDL
Ngā Rauemi: T10C340B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T10C340B
Tau Wae T10C340B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga THYRISTOR TVS 340V 250A 3PIN RDL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5215 pcs Pepa Raraunga T10C340B.pdf
Momotuhi - Tae Atu 340V Tuhinga o mua - Breakover -
Raupapa SIDACtor® Packaging Bulk
Paa / Case Radial - 3 Leads Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 250A
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A I teie nei - Whakaorangia (Ih) 120mA
Te kaha -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T10C270BF
T10C270BF
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: THYRISTOR TVS 270V 250A 3PIN RDL
I roto i te taonga: 4467 pcs
Tikiake: T10C270BF.pdf
RFQ
T10C340BF
T10C340BF
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: THYRISTOR TVS 340V 250A 3PIN RDL
I roto i te taonga: 4261 pcs
Tikiake: T10C340BF.pdf
RFQ
T10E2
T10E2
Kaihanga: Greenlee Communications
Whakaahuatanga: CONN ADAPT RCPT SOC-E2000 SMPLX
I roto i te taonga: 718 pcs
Tikiake: T10E2.pdf
T10E0
T10E0
Whakaahuatanga: CONN ADAPTER RCPT SOC-EC SIMPLEX
Tikiake: T10E0.pdf
T10C360BF
T10C360BF
Whakaahuatanga: THYRISTOR TVS 360V 250A 3PIN RDL