T10B340B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
T10B340B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T10B340B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua THYRISTR SIBOD 340V 250A DO201AD
Ngā Rauemi: T10B340B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T10B340B
Tau Wae T10B340B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga THYRISTR SIBOD 340V 250A DO201AD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5474 pcs Pepa Raraunga T10B340B.pdf
Momotuhi - Tae Atu 340V Tuhinga o mua - Breakover -
Raupapa SIDACtor® Packaging Bulk
Paa / Case DO-201AD, Axial Ētahi Ingoa T10B340BT
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 250A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A