T10B270B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
T10B270B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T10B270B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua THYRISTR SIBOD 270V 250A DO201AD
Ngā Rauemi: T10B270B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T10B270B
Tau Wae T10B270B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga THYRISTR SIBOD 270V 250A DO201AD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 105636 pcs Pepa Raraunga T10B270B.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 270V
Tuhinga o mua - Breakover 360V Raupapa SIDACtor®
Packaging Bulk Paa / Case DO-201AD, Axial
Ētahi Ingoa T10B270BT Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 250A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 120mA Te kaha 36pF