SZ1SMB15AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZ1SMB15AT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SZ1SMB15AT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 15V 24.4V SMB
Ngā Rauemi: 1.SZ1SMB15AT3G.pdf2.SZ1SMB15AT3G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SZ1SMB15AT3G
Tau Wae SZ1SMB15AT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 15V 24.4V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 236368 pcs Pepa Raraunga 1.SZ1SMB15AT3G.pdf2.SZ1SMB15AT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 15V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 24.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 16.7V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa F11543CT
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24A
Capacitance @ Frequency 1020pF @ 1MHz Tau Wae Tuakiri 1SMB